| anonim_4396 a întrebat:

Acum ca a aflat ca imi place de el nu mai intra nici macar pe mess si nu ma mai baga in seama. am inteles ca totul s-a intamplat prea repede chiar si pentru el dar totusi de o saptamana tot astept ca sa faca si el ceva si vad ca e in zadar. cat trebuie sa mai astept ca acusi se termina anul scolar. oare sa fac tot eu urmatorul pas? credeti ca nu este interesat sau ce anume se intampla? m-am plictisit sa tot astept. credeti ca l-a deranjat ca am mers atunci in clasa la el ca acum toti colegii lui fac panarama de el iar el evita acest subiect si nici macar cu colega lui care ne-a facut cunostinta nu vrea sa vorbeasca despre mine. ca sa intelegeti mai bine cititi si intrebarea precedenta. vreau cat mai multe raspunsuri ca pentru mine e foarte important sa stiu si parerea altora care poate au trecut si ei prin asa ceva. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Ooooooof...ce baiat complicat.Da' zau asa ce'i trebuie?!?! Eu in locul tau i'as zice asa sincer daca ma place sau nu si gata.Asta'i viata.Mai ai 3 ani de liceu.Mult.Si totusi.E atat de trist..Pacat de tine k esti o fata tare draguta.

| KeporLove a răspuns:

Am citit si celelalte intrebari puse de tine despre acest "romeo".
Incearca sa discuti intr-un loc mai inchis sa fiti doar voi doi poate e putin mai timid.
Incearca sa te apropi de el usor cate usor nu il lua tare ca s-ar putea sa se sperie baiatu sa creda ca ii o bataie de joc si sa nu te iei in serios.