| ely12 a întrebat:

Acum cat va timp in urma am cunoscut un baiat la cea mai buna prietena a mea. L-am placut si stiu sigur ca si el pe mine deoarece i-a cerut id-ul meu prietenei mele. In urma cu catva timp am vb cu prietena mea si mi-a zis ca baiatul ala vrea sa stea cu mine. Acum cand intrai pe mess imi zise : cf yuby. Ar merita sa stau cu el (mentionez ca am mai vorbit cu el pe mess si se purta foarte dragut )SCZ dac am facut greseli

4 răspunsuri:
| NimenixD a răspuns:

Păi dacă tu simţi ceva pentru el, normal că da. Dar înainte de asta încearcă să-l cunoşti mai bine; D.;*

| Flowwz a răspuns:

Inseamna ca l-ai facut cumva sa inteleaga ca vrei sa fii cu el. Un lucru e sigur: Te place.

| morcov_8065 a răspuns:

De ce nu

| Brunette_3557 a răspuns:

Pai daca si u il placi dc nu ai sta:X