| Dienutsaa a întrebat:

Hey. am si eu o problema.cu ceva timp in urma eram plecata de acasa iar prietena mea.cand vb cu ea la telefon imi tot spunea ca s-a indragostit de un baiat nou pe aici.si ca e super dragut. mi-a aratat poze cu el pe fb hi5. si la inceput mi s-a parut doar dragut. dupa ma`m intalnit cu el. cand am ajuns acasa.( pentru ca el intrase in grupul meu de prieteni) mi s-a parut sincer mai urat decat in poze. ( cand ia`m zis prietenei ce parere am despre el. mi-a zis ca e noapte alea alea dar el nu e asa ) dupa el ma tot sunat ma tot bagat in seama pe mess. vb mai des.si m-a facut sa ma gandesc intr`una la el.numai ca prietena meaa. i-a placut de el si inca il place (nici ea nu mai stie ce sa creda) numai ca ea nu ar suport ca eu sa stau cu el.( mai clar. ea vorbea cu prietena mea.si ii spunea ca prefere ac acest baiat sa stea cu o mare curva decat sa fie cu mine si cica ea m-ar bate daca eu as fii cu el.) sincer.nu imi ie o prietena ff buna. dar totusi.suntem colege. Voi ce ati face? Var intresa ce ar crede colega? raspuns. dau funda de aia.batting eyelashes

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cand va aud cat de moderne sunteti si cate stiti despre hi5, mess. si ce mari probleme aveti, ma cuprinde. Cand vad cat de bine cunoasteti limba romana, iar ma cuprinde. Per total, ma cuprinde. mila. Lasati baietii deoparte si apucati-va de invatat, ca o sa pierdeti foarte mult in viata.

| msonegirl a răspuns:

Fatăăă lasă băieţii şi pune mâna pe lb. română că tu nici de clasa a 2-a nu ai trecut. Nu ai auzit de "cratime"?

Dacă da, atunci foloseştele!

Spor la învăţat!

| Nastia a răspuns:

Nu m-ar interesa ce crede colega.ar fi vorba de fericirea mea.eu as decide sa raman cu el daca chiar e un baiat de treaba

| Deutsa56 a răspuns:

Acum daca sp lucrurile astea nu iti este pr adv.Este invidioasa. Dar si mie mi s-a intamplat ca o fost pr a mea sa stea cu baiatul pe care il placeam.Si nu m-am simtit deloc bine.Acum tu sa fii fericita si da'o incolo d lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu cred ca acea prietena e fffffffffinvidioasa p uh si de aceea spune lucruri false la adresa ta. Daca vrei sa faci pace cu ea spune-i uh lucruri dragute, daca vrei sa lupti pentru baiat at infrunt-o dar nu cred ca o sa mai vb cu uh

| skizz a răspuns:

Daca iti place cu adevarat tipul, nu mai conteaza. Totul e permis in dragoste si razboi, dear. Cel putin eu pe acest principiu merg.

| anNaaa a răspuns:

Mie sincer nu mi-ar pasa...

Fericirea mea pe primul loc:*... iar apoi restulwinking

Baftawinking!:*