| Robbe a întrebat:

Acum cateva luni am avut o operatie de circumcizie si nu au fost cele mai bune conditii de post-recuperatorii.
Si dupa ce s-a vindecat mi-au ramas acea linie de la circumcizie cum s-ar zice, care ma cam doare si nu e estetic deloc.

Intrebarea mea este daca se poate face ceva in acest scop? Pot sa cumpar un produs sa fac ceva?
Daca a mai avut cineva dintre voi si a folosit vreun produs sau ceva e binevenit.
Multumesc

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca vindecarea completa a respectivei suturari/cauterizari necesita o perioada mai lunga de timp. Ar fi indicat sa te adresezi si sa ceri sfaturi de la un medic urolog singurul in masura sa-ti dea raspunsurile cele mai exacte/corecte si autorizate la toate intrebarile tale. Sanatate!