| laviniabeluska11 a întrebat:

Acum câteva luni mi-a scris un băiat pe Facebook. A rămas sa ne întâlnim cand vin eu in oras, dar nu l-am mai cautat. Ramasese sa il sun eu. Peste alte luni, ne-am intalnit din intamplare in oras. Era pe unde eram eu si se uita pe sub ochi, dar nu mi-a vorbit. Exact ziua următoare după asta, mi-a scris un Facebook fals. Mi s-a părut ciudat. Îmi vorbea ca si cum ma cunostea si stia multe despre mine. Mi-a zis ca mă vede mai speciala si stie ca nu sunt ca restul and stuff. Am blocat acel Facebook pentru ca devenise stresant si voiam sa ii arat ca nu îmi pasă. Credeam ca e el. La un moment dat acel Facebook, mi-a cerut numărul de telefon si eu, ca sa vad daca e el, i-am zis ca i l-am mai dat o dată, de ce l-a sters? A zis ca l-a sters pentru ca l-am supărat atunci, stiu e când, dar nu mai contează acum cu ce si ca ma iartă dacă ies cu el la o cafea. In mod clar, era el! La câteva săptămâni, am primit cerere de un alt Facebook dubios care mi-a scris. Chestii normale, gen ce faci, cum te simti, ce-ai facut azi, ce vrei sa faci cu viata ta and so on. Cred ca era tot el. Acum câteva zile eram prin oras si m-a vazut un alt amic de-al lui si se uita insistent la mine. Peste 15 minute a trecut cu el. El se uita la mine si cand m-am uitat la el, s-a uitat in alta parte. Am început sa mă gândesc la el de mai mult timp si nu stiu exact ce sa creed, adică daca el e interesat de mine...
Mi-a dat cerere si fratele lui...

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca vrei putem vorbi in privat e mult mai usor, dar el era sigur

| Stell99 a răspuns:

Cati ani aveti? Dami Facebook-ul tau.

| Lorenzo31 a răspuns:

Pai care este Facebook-ul tau?