| Yousosweet a întrebat:

Funda! Ce poate sa insemne daca un baiat mereu cand ma vede prin oras si eu sunt cu mai multe fete, se uita insistent dar doar la mine? O data cand eram in spatele lui la o trecere de pietoni era cu niste baieti se tot intorcea sa se uite la mine, ba chiar la un moment dat s-a intors cu totul, si in timp ce mai vorbea cu ei, se mai uita la mine.

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Cred că îi place de tine!

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.O privire insistenta de la un baiat spre o fata nu poate insemna aproape nimic altceva decat iubire.Bafta!

| mrjohanys a răspuns:

Poate că nu-i place freza ta

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns:

Heii happy
Hmm eu am tot aceleasi parere ca si MessYMess...happy Poate chiar ii place de tine.Dar ai grija ca poate sa aiba un gand rau cum o zis si MessyMess..Eu in locul tau daca va mai intalniti l-as intreba ca de ce tot se uita la tine.happy :*

| MessYMess a răspuns:

Poi cred ca-i place de tine sau in unele cazuri sunt baieti care se da la fete si nu le lasa in pace pana nu sunt impreuna, altfel zis eu cred ca te iubeste! Dar ai grija sa nu cumva sa aiba un gand rau!