| laviniabeluska11 a întrebat:

Eram intr-o seara cu o prietena la mine.Eu am intrat pe facebook si un tip dragut imi daduse cerere.La 5 minute a intrat amica mea si acest tip o cunostea.A întrebat-o daca am iubit si ea i-a zis ca nu.Toate bune şi frumoase.Această nu m-a băgat in seama cateva luni, pana cand m-a văzut in oras si mi-a zambit.Era cu un amic, iar seara amicul lui mi-a dat cerere.Dupa asta ne tot întâlneam din întâmplare prin oras si s-a bagat in seama cu mine.A trecut pe langa mine si m-a întrebat:Buna! Noi ne stim! Te cheama Bianca? Eu amzis nu si mi-am văzut de treaba. dupa 2 zile ma tot cauta un tip la telefon cu acelaşi nume si varsta ca a lui.Acesta m-a cautat obsesiv 4 luni.Crezand ca e el, l-am scos de la prieteni si i-am dat cerere din nou.M-a băgat in seama pe chat si am vorbit vreo 3 zile apoi m-a aşteptat de la meditaţiesi am iesit la un suc.Am vorbit tot pe fb si el nu zicea nimic de număr de telefon.La vreo saptamana ni le-am dat, dar el imi dadea mesaje cu suna-ma pt ca insinua ca nu are credit desi e plin de bani.M-a mai invitat de vreo 2 ori in oras, dar seara tarziu si eu aveam scoala si l-am refuzat.El nu a mai intrat pe fb luni de zile si nici eu nu l-am mai căutat.Acum imi pare putin rau.Ce parere aveti? :**

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place sa se roage obsesiv omul de tine, sa te simti rugata, mai ales daca ai auzit ca e "plin de bani".

Cred ca prietena ta te-a turnat cu totul, despre ce relatii ai mai avut, daca ai avut, daca esti ori nu virgina, etc.

O relatie construita astfel, mie nu-mi miroase bine, sfatul meu este sa-ti pastrezi demnitatea si daca ai iesit la suc odata cu cineva, nu trebuie sa-ti lase impresia ca va cunoasteti de-o viata!

Pastreaza-ti demnitatea, capul sus, iar in caz ca esti materialista, fa-i cum te trage capul!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cupla cu ciudatzi! Mai bine iti vzi de treaba ta!

| Alicezzz a răspuns:

Inseamna ca nu ai pierdut nimic ..NEXT!winking

| unknøwn a răspuns:

Buna Bianca!
Sunt eu, Gigel. Iti mai amintesti de mine? Ne-am cunoscut la o posta... pardon, la posta. Mi-ai spus ca ai venit dupa muraturile saptamanale trimise de maica-ta prin sfanta posta romana.
Am uitat sa-ti cer numarul de telefon, asa ca o sa-ti las mesaj aici. Ne intalnim maine la ora 9 la mine. Intra in casa ca-i usa deschisa. Surprinde-ma. Vezi ca las lubrifiantul si cureaua pe marginea patului. Sa te dai acolo jos... cu parfumul acela care-mi place mie, stii tu care. Sa fii epilata cu dunga, altfel o sa ma trezesc nervos si o sa te pun sa-mi lingi degetele de la picioare. Si o sa-ti bag ceara de la lumanare in buric.

PS: Sa nu-ti dai jos tocurile fa!

PS2: Te sarut sarut sarut, dulce mult mult mult de tot, acolo unde-ti place tie cel mai mult!