| frumushika09 a întrebat:

Acum cateva luni placeam un baiat din clasa mea. I-am zis, dar el mi-a raspuns ca nu ma place...peste vreo 2 luni a inceput sa ma sune, dar sa ma intrebe de teme si totusi eu eram in alta retea si el mai avea multi prieteni in reteaua lui, iar la scoala ma cam cicaleste, dar nu intr-un mod rau, caci rade...credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, e posibil sa isi fi dat seama ca te place, de asta se comporta asa; dar se poate ca el sa glumeasca cu tine si sa se bage cu tine in seama ca stie ca il placi si de asta face asa.Acum depinde, ma gandesc ca daca te placea ti-ar fi spus, sau cine stie ce o fi in mintea lui.
Discuta cu el serios sa vezi daca te place sau nu, se poate sa simta ceva pentru tine sau pur si simplu stie ce e placut de tine si cauta atentie, orice e posibil.
Exista multe lucruri care il poate da de gol daca te place sau nu, trebuie sa fi putin atenta sa iti dai seama singurica! Bafta!

5 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Nu cred, daca ti-a spus in fata ca nu te place chiar nu inteleg de ce te mai gandesti ca ar putea sa te placa! Daca te suna pentru ca are el nevoie mai suna si din alta retea asta nu inseamna ca te place! E o distanta de la cer la pamant dintre,, a placea,, si a,, suna pe cineva,,!

| 16.laura.16 a răspuns:

Exisata posibilitatea sa-i para rau ca te-a refuzat...Deci poate si-a dat seama ca te place si incearca sa intre in vorba cu tine.
Te sfatuiesc sa nu i arati deocamdata ca iti mai place de el ca sa vezi exact ce simte acum. Incetul cu incetul vei vedea daca ii place de tine!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Cred ca da, dar totusi nu-ti face prea mari sperante. e posibil sa isi doreasca doar sa afle daca il mai placi, lasa totul sa decurga normal, poate a avut o revelatzie si chiar te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba vrea sa rida de tine ...fii atenta cu ast fel de tipi

| xxbybyxx a răspuns:

Eu cred ca da.De obicei baietii isi dau seama daca plac o fata dupa ce fata isi marturiseste dragosteawinking