| deea_1926 a întrebat:

Acum cateva saptamani m-am despartit de prietenul meu, adica el s-a despartit de mine, dupa care ne-am certat din mai mult motive. La inceput am crezut ca o sa il uit dar acum mi-am dat seama ca inca il mai iubesc. Ce pot face ca sa ii placa din nou de mine si poate sa ne impacam?

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca si el inca te iubeste o sa te caute. Daca aveam mai multe detalii spuneam mai mult.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Atata timp cat el s-a despartit de tine inseamna ca nu mai are sentimente pentru tine.
Cred ca cel mai bine ar fi sa incerci sa-l uitisad

| AnAiLuI a răspuns:

Poi trebuie sa te duci sa vb cu el sa discuti motivele care v-a despartit big grin foarte calm, si poate ajunge`ti sa o luati de la capat fara minciuni fara gelosie etc.big grin

| elamit a răspuns:

Nu ai spus motivul despartiri, poate te-a lasat ca si-a gasit alta, iar daca nu du-te la el si vb cu el spune-i ca il iubesti si poate se va razgandi, daca te iubeste se va intoarce la tine mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca l-ai ranit cu cuvinte, primadata ar trebui sa te duci la el si sa-ti ceri scuze pentru ca vorbele spuse nu au fost ceea ce tu ai simtit era doar un moment tensionat si nu tziai controlat vorbele, dupa care ii spui ca tu inca mai ti la el si iti pare rau pentru ce s-a intamplat si daca iai gresit cu ceva si ca, crezi ca nu trebuie sa dati cu piciorul in relatie asa usor si ca ar fi bine sa vedeti daca mai puteti repara chestiile care v-au adus la despartire. Spune-i ce-i simti, pana la urma nu trebuie sa te simti ciudat cand ii vei spune sentimentele tale pentru ca a fost iubitul tau.

| luzzyy13 a răspuns:

Ma nu stiu dar cred ca ar trebui sa te duci la el daca e o dragoste sincera daca nu las-o balta dar ramaneti prieteni pup