| Irmmma a întrebat:

Nu stiu ce'i cu mine! Acum cateva saptamani m-am despartit de prietenul meu si eu il iubesc. I-am zis sa faca ce vrea si sa ma lase in pace pentru ca uneori cred ca nu ma iubeste deloc. A zis ca daca o sa ii placa de o fata o sa fie cu ea.Atunci m-am enervat si i-am zis sa faca ce vrea ca nu ma intereseaza.La scoala nici macar nu se mai uita la mine.Credeam ca pot sa il uit dar il vad in fiecare zi si imi dau seama ca nu pot! Il iubesc prea mult! Astazi avea la status"Te iubesclove struckx", si cand am vazut am inceput sa plang sad...De ce? Face asta doar ca sa fiu eu geloasa, sau chiar iubeste pe altcineva? Imi aduc aminte ca chiar ma iubea.si acum.Nimic.Sfaturi,va rog!sad

Răspuns Câştigător
| Lorelay16 a răspuns:

Majoritatea baietilor vor sa impresioneze prin indiferenta. Nu prea iti poti da seama ce e in mintea lor, dar totusi dupa parerea mea din moment ce ti'a spus ca in eventualitatea ca va pune ochii pe alta tu vei fi demult uitata, sunt 2 variante: 1. ori este atat de orgolios incat nu vrea sa recunoasca, ca te iubeste...si incearca sa te tachineze prin tot felul de aiureli. 2. ori nu te iubeste straight face

3 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Of, imi pare rau pentru tine! Daca tu zici ca nu iti mai da atentie, poate chiar nu mai simte nimic, faza cu "Te iubesc!" nu prea as crede. o, cred ca doar vrea sa fie cu nasul pe sus.Incearca sa il uiti, esti prea buna pentru el, nu merita. O seara placuta! si nu mai fii suparata!happy

| ??iii?iii?oor a răspuns:

Draga mea"Baietii"
Ce poti sa te astepti de la ei?sad
In aceeasi situatie sunt si eu doar ca el place pe altcineva si chiar ma ingnora in ultimul halsad
Fai si uh pe plac si scrie si uh al status si fai in ciuda si lui te iubescsau din astea:X

Bafta!

| Skylerx a răspuns:

E treaba ta daca i-ai spus asa ceva! De ce i-ai spus? Puteai sa ii explici ca sa fie numai cu tine si gata.happy