| viorelutza a întrebat:

am si eu nevoie de parerea voastra in legatura cu un tip. E politist la mine in oras de 1 an, si ne stiam din din vedere, apoi a venit odata la mine la usa pentru ca i-a adus vecinului o citatie care nu era acasa si m-a intrebat ce stiu de el, apoi de cateva luni a oprit-o pe soramea cu masina si nu avea actele la ea, dar eram si eu in masina si mi-a cerut numarul de telefon sa il sun sa vina sa ii aratam actele, l-am sunat si a venit si totul era in regula.Nu mai credeam ca imi pastreaza numarul, dar in februarie m-a sunat cu scuza sa ma intrebe daca vecinul e acasa sau nu, imi era suspect de ce ma suna sa ma intrebe de vecinul(de ce nu l-a cautat), apoi de 8 martie m-a surprins foarte tare cand am primit un mesaj de la el chiar foarte frumos cu urari foarte frumoase sa fiu fericita, iubita si implinita, nu i-am raspuns la mesaj pentru ca am optiune setata cu minute si nu am mesaje iar am considerat ca nu are rost sa il sun doar sa ii multumesc de mesaj, deoarece precum am zis doar ne-am vazut de cateva ori si am vorbit foarte putin.
Acum ma gandesc oare de ce mi-a trimis mesajul?
Pai eu cred ca cel putin ii sunt simpatica, i-am trimis friend request pe facebook si a acceptat, dar nici un semn de atunci, nu stiu la ce sa ma gandesc.
Voi ce parere aveti? ce sfat imi dati?

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Pai,ai procedat incorect cand nu i-ai multumit pentru mesaj.In alta ordine de idei,nu stim ce varsta ai tu, ce varsta are el. Poate asteapta ca tu sa-l cauti, poate te-a uitat.