| iarakus a întrebat:

Acum cateva zile am introdus degetul in vaginul iubitei mele, mentionez ca a fost virgina. dupa cateva zile am facut dragoste, a intrat foarte usor.si a curs sange.intrebarea este am dezvirginato cu degetul. daca da de ce a mai curs sange?

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Uite cum sta treaba, nu eram azi dispusa sa ras azi la intrebare, dar ti am citit o si sunt ft in tema cu ce zic, pot zice ca stiu ce s a intamplat. Cand ai bagat degetelul, nu l ai bagat atat de adanc, incat sa o dezvirginezi. Psihologic vb nu mai era virgina. Iar usurinta cu care ai dezvirginat'o cu penisul, caci atunci a curs sange, s a produs datorita elasticitatii himenului, ori ea era ft lubrefiata, ce sa iti zic, se datoreaza si tie nu doar ei. Ai facut'o in asa fel incat sa se simta bine, cred ca nici nu a durut o mul, felicitari! Eu una, indic ca inainte sa faca cuplurile pettiing, ca sa ajunga sa si cunoasca mai bine corpurile. Felicitari ti'ai trecut (inca) o virgina in lista! Sper ca te 'am ajutat, pa pa, si stai fara griji penisul tau a dezvirginat, nu degetul!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, n-ai dezvirginat-o cu degetul ci atunci cand ati facut sex. A intrat usor probabil fiindca era foarte excitata si avea un himen subtire care s-a rupt imediat.

cami
| cami a răspuns:

Pai n-ai dezvirginat-o cu degetul laughing ciii, cu altceva. Ce te-a mirat asa? Usurinta?

| IuliaWosster a răspuns:

Asta nu putem sati raspundem concret deoarece tu esti singuru care stie cat de atang ai patruns in vaginul iubitei tale.happyNu de fiecare data trebuie sa o doara sau sa nu sangereze e ceva normal cred eu poate ca ea a avut mai mult noroc sau ai fost tu atent de nu a duruto si a curs sange.happy Eu cred ca au dezvirginato cand ati facut sex.happyAcum nu mai poti sa dai timpu inapoi.happy daca ai dezvirginato cu degetul sau cu penisullaughing ai reusitwinking oricum ar fi fosthappy

| vykkusor a răspuns:

Nu ai dezvirginat-o cu degetul, ai dezvirginat-o atunci cind ati facut dragoste.pa

| alexxa18 a răspuns:

Pentru flory: tampoanele interne NU sunt create exclusiv pentru fetele care nu mai sunt virgine si au avut deja contact sexual. Asfel de tampoane pot fi folosite de orice fata, fiecare alege intre absorbante si tampoane in functie de calitatea si confortul pe care acestea le ofera. Deci un tampon intern/ degetel NU dezvirgineaza o fata, ci un penis!

| sweety_9492 a răspuns:

Nu ai dezvirginat-o in momentul in care ati facut dragoste! daca ar fi asa usor sa dezvirginezi crezi ca fetele virgine ar mai folosi ob-uri?! iti zic ca nu! ar inemna ca se dezvirgineaza singure fara raport sexual doar introducandu-si un tampon! nu e asa simplu stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare daca pe iubita mea am pus-o sa se masturbeze singure si a introdus tut felul de chesti an vagin.mai este virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...normal daca a curs sange dupa ce ai facut dragoste cu ea nu ai dezvirginato cu degetul... daca o dezvirginai cu degetul curgea sange in acel momentwinking

| ratuska a răspuns:

Nu cred ca ai dezvirginat-o cu degetul din moment ce spui ca a doua oara ia curs sange. mai mult ca sigur ai dezvirginat-o cand a-ti facut dragoste.