| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile m-am intalnit cu un tip si cu ink niste prietene, prietenele mele il stiau pe tip eu vb cu el decat pe mess aproape in fiecare zi. face tot face nu am vb prea multe, dar acum 2 zile mi-a sp sa iesim afara si a sp sa o mai invit p inca o fata, dar tipa a sp ca nu vine afara, iar baitul mi-a sp ca nu este problema ieismm decat noi doi, mai vb una alta ne mai plimbam, eu i-am spus ca nu si am inventat o chestie, el s-a suparat si mi-a zis ca sunt neserioasa.prb este ca el insista sa ne vedem. stiu ca nu ma place. adica asa cred. dar nu stiu ce sa vb cu el, nu stiu ce subiecte sa abordez de obicei nu fac asa sa refuz o persoana dar cu el este diferit. oare se intampla ceva cu mine sau cu el? oare ma place?

funda

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Scrie si tu romaneste ca aici nu esti cu "timp-ul si cu ink niste prietene" pe mess.

| EricaxD a răspuns:

Ce ciung scrii