| toxicandy96 a întrebat:

am sh ew o mare grava problemasadnici nu stiu cum sa incep! eu m-am despartit de fostul meu prieten sh am inceput sa ies cu un grup, sh am cunoscut 2 baieti super draguti aman2.nu am mai vorbit cu ei cam 1 sau 2 luni straight facesh intr-o zi m-am intalnit cu unul din ei afara sh a ramas sa iesim la un suc sa mai vb, a 2 zi cand trebuia sa ne intalnim, prietenul lui imi spune pe mess daca ma duc la el acasa ca da un party:X akl era sh celalalt prieten care ma invitase in ziua aceia la un suc, sh pana la urma i-am spus ca da.am fost la el sh pana la urma nu a venit decat prietenul lui si inca cineva. ceilalti nu au venit fiindca s-au dus la ziua fostului meu prieten. dupa prietenul lui (cel care ma invitase la suc) m-a sarutat, sh dupa m-a luat in camera, dar nu s-a intamplat nimic, decat ne-am sarutat... dupa cand am iesit din camera am vb cu fostul meu prieten la telefon ca ma sunase, sh dupa prietenul lui m-a luat in camera sh a incercat sa ma sarute, si eu l-am refuzat. dupa am mai stat de vb k el. s-a comportat super bine cu bine m-a dus sh acasa, iar ew cand am ajuns acasa mi-a parut rau ca l-am refuzat sh mi-am dat seama ca trebuia sa-l refuz pe celalalt.sh a inceput sa-mi placa. A trecut cam 20 de zile si nu am mai vb cu el decat de 2 ori sh nici atunci nu am vb multsad sh nici cu celalalt, acum ca-mi place de el...cum ii spun, oare atunci ii placea de mine. sau a fost asa o chestie de moment, sh daca ar fi sa fi fost atunci o chestie de moment. cum as putea sa i atrag atentia(nu pot sa spun sa-l fac sa-i placa de mine ca asta asa nu se poate, doar nu stiu sa il fac sa se uite la mine sa vada ca sunt schimbata) multumesc anticipat! sh mersi ca m-ati asc sh ca ati citit toata asta big grin dau funditaaX:X

7 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Poate ca ii place de tine.mai stii?tongue

Ca sa il atragi trebuie sa fii nebunatica cum esti tu mereu(te stiu de pe facebook, te am la prieteni laughing ) si sa mai conversezi cu el.
Daca iti place de el, spune-i si cere-ti scuze ca nu l-ai lasat sa te sarute dar pentru tine era prea mult atunci si nu stiai ce sa faci.

Daca el atunci vroia sa te sarute, mai mult ca sigur te place.happy

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Ambii au vrut doar sa se culce cu tine. Esti genul de fata care va avea success de scurta durata la baieti, Dar nu de lunga durat. Nu stii ce vrei si asta iti va afecta viata nu numai in relatile cu baieti. Daca cauti un sfat intelept si daca esti pregatita sa-l pui in aplicare? El suna cam asa, Afla EXACT ce VREI. Si optine

| toxicandy96 explică (pentru GandesteLogic2011):

Unul cred...dar celalalt nu parea...straight face

| KubetiiOO a răspuns:

Pai dragutzico:tu trebuie sa fii o scumpa cu toata lumea nu numai atunci cand esti in preajma lui! Fii naturala,fii o draguta cu toata lumea, razi, distreaza-te fa lucruri bune si atunci sigur te va placea si iti vei recapata amicitia cu el fii sigura pe tine si nu iti fie teama de nimic :*.O seara frumoasa si sper ca te-am ajutat!:* funditabatting eyelashes:*puppy dog eyes?

| Justme4yourlove a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el deschis despre asta, v-ar ajuta foartte mult pe amandoi; si da exista foarte multe sanse sa te placa.inca,iti urez bafta cu el!(apropo consider foarte dulci si romantice saruturile astea, in camera, singurismug0BAFTA!

| toxicandy96 explică (pentru Justme4yourlove):

Pai cu el atunci am vb multe.sh stia ca trec printr-o situatie, mai dificila ca eram despartita de fostul de vreo 2 luni cam asa.sh am vb sh despre chestia asta.sh tot incerca sa ma sarute sh ew nu-l lasam sh tot asa,|sh chiar mi-a parut raw dupa cand mi-am dat seama...dar totusi nu stiu, erau chiar pupici asa romantice...chiar nu stiu ce sa mai cred, k dupa s-a racit mult.sad

| Justme4yourlove a răspuns:

Ddak ati vb despre asta inseamna k ar trebui sa te inteleaga,cine stie dc s-a racit, poate pentru ca a crezut ca daca iti da prea multa atentie nu-l mai bagi in seama si a incercat el sa nu-ti mai dea atentie ca sa il bagi in seama, eu cred ca ar trebui sa ii spui SINCER ceea ce simti si cine stie,, poate o sa iasa ceva intre voi. Bafta!