| MelissaVanessa a întrebat:

Acum câteva zile mi-am început viața sexuală cu iubitul meu, cu care sunt de 7 luni. Prima data am făcut-o fără prezervativ iar el și-a dat drumul imediat, cam in 5 min, dar apoi când am mai făcut o și-a dat drumul foarte greu, cam 1 ora jumate și uneori chiar nu și-a dat drumu deloc. El spune ca e din cauza prezervativului, ca nu simte nimic și îl strânge. Poate fi și din alta cauza? Gen din cauza mea? Poate nu sunt eu destul de strâmtă? El mi-a zis ca nu prea ma crede ca am fost virgina pentru ca sunt cam larga. Mie mi se pare ciudat avand in vedere ca e primul cu care fac sex și nu pot sa spun ca nu e el "dotat" și de asta nu simte nimic. Si încă ceva, când facem sex el își da drumul doar intr-o anumită poziție, de ce credeți ca se întâmpla așa? Țin sa menționez ca am 19 ani iar el 18

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand fata este excitata se lubrefiaza atat de mult, incat penisul iese si intra f usor.
faptul ca ti-a spus ca nu te crede ca ai fost virgina nu denota decat ca-i un porc cu puta mica, daca ns-a scapat de atatea ori pe el, tu nu ai simti nimic si tot sexul a fost o mare satisfactie doar pentru madularul lui.
haptul ca nu ti-a curs sange la dezvirginare (prima partida sexuala) este pentru ca baiatul are intra-deavr o puta foarte mica.
In orice caz, una peste alta, comporatmentul lui de mitocan si prost crescut imi spune ca asta nu este omul cu care ai vrae sa-ti afci un viitor. pare o scarba, daca dupa prima partida de dragoste, nu a fost capabils a spuna nimic bun, frumos si dragsatos, decat reprosuri si prostii, cand realitatea confirma ca nu-id ecat un porc cu puta mica.
Da-i un sut in fund si fugi fetita, ca asa specimente se gasesc prin toate crasmele si gunoaiele.
In plus, ai toate sansele sa fiid eja gravida, pentru ca nu i-a pasat sa poaret prezervativ si posibils a te fii lasat insarcinata sau contaminata cu ceva boli, ca deh, nu-i place sa poaret prezeravtiv si cu siguranta a mai fost pe la altele.

iarta-ma, mi-am iesit din fire cand vad ca cineva te trateaza injositor, vorbindu-ti la la un gunoi, jignindu-te, si terfelindu-ti puritatea, doar pentru ca porcul are puta mica si-i incapabil sa-si satisfaca madularul.
Pacat ca tu nu realizezi, ceea ce noi deja vedem din afara.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa cum v-a transmis @Octavian81, este indicat sa va adresati unui psihoterapeut sexolog specializat in probleme de dinamica sexuala. Este persoana care poate sa va ofere explicatiile necesare si eventualul tratament de urmat. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca va iubiti ca adevarat, acceptati-va asa cum sunteti.

| Sofer a răspuns:

Nu e din cauza ta. Asa e corpul tău și poate el nu o are foarte groasa. Trebuie sa va acceptați și asa dacă va iubiți.

| Goete a răspuns:

Psihoterapeut sau nu (asa cum v-a mai fost recomandat), eu cred ca el e foarte brut punandu-ti problema asa, ca esti cam.larga si nu crede ca ai fost virgina. O relatie trebuie sa aiba la baza increderea reciproca, pe care se construiste dar problema lui mi se pare ca incepe inainte de pat...

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
In primul rand o partida de sex dureaza in medie 5-7 minute. Este normal ca prima runda, sa zic asa, sa tina mai putin, ca si durata, iar a doua mai mult.
Pentru mai multe raspunsuri la dilemele incearca sa mergeti impreuna la un psiholog care are si competenta de terapie de cuplu/ sexologie. Sunt sigur ca veti afla mult mai multe raspunsuri decat acest forum va poate oferi. Singurul lucru care e foarte important e sa fiti sinceri. Nu va fie rusine sa spuneti cu ce probleme va confruntati. Nu sunteti singurii. Psihologul, prin experienta lui va sti sa va ajute.
Mult succes si placeri cat mai multe in pozitii cat mai variate.