| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua saptamani sambata am cunoscut un baiat super de treaba.Se cam dadea la mine si eu am mentionat ca am prieten si de atunci nu am mai vorbit.In aceeasi zi m-am despartit de prietenul meu pentru ca m-a inselat.Ce as mai putea face sa mai am contact cu baiatul acesta?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

laughing)))))
Stop being such o ***, pls

| neutrino a răspuns:

Acum mentioneaza-i ca nu mai ai prieten, si iti este tare greu.

| andreea1728 a răspuns (pentru neutrino):

Trebuie sa dau de ellaughing si sa ma bag in vorba cu el si eu sunt rusinoasa

| andreea1728 a răspuns (pentru neutrino):

Mai trebuie doar sa ma bag in seama cu el.si eu sunt rusinoasa.