| 1234ghjkl a întrebat:

Acum doua zile am fost la prietenul meu acasa. Am stat dezbracati unul peste altul imbratisati si la un momentdat penisul sau mi-a atins foarte usor vaginul memtionez faptul ca a fost primadata cand "am ajuns asa de departe" deci sunt virgina. Vreau sa stiu daca exista sanse de o posibila sarcina si mi-as dori raspunsuri de la persoane care au experienta in domeniu

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cat timp nu a a existat ejaculare nu exista sanse de sarcina. Din cate ai zis tu esti virgina si nu s-a pus problema nici macar de penetrare doar te a atins in zona vaginului. Nu s-a intamplat nimic stai linistita.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat în vaginita, nu poți fi gravidă.

| Pool77 a răspuns:

Nu va inteleg, daca sunteti proaste de ce mai faceti nebunii?

Daca esti imatura si stii ca n-ai habar, de ce te mananca?

Intereseaza-te, documenteaza-te inainte si dupa fa-o frate, toata ziua 14 partide, nu e o problema, dar nu mai veniti cu intrebari de genul in **** mea ca deja sunteti enervanti.

| 1234ghjkl explică (pentru Pool77):

Mersi de raspund....in **** daca esti prost mai bine taci am 18 ani si nu am facut sex niciodata sunt imatura ca zici tu...

| Pool77 a răspuns (pentru 1234ghjkl):

Doamnelor si domnilor,

Sunt trist, cineva la 18 ani sa se declare matur si sa vina aici cu o intrebare se genul, ce ziceti?

Specimene ca tine, rar.
Dar daca exista mai multi, am suot ****. Si nu mi-e mila de tine, deloc.
Mi-e mila de copil ala avortat sau abandonat, desigur facut din greseala, ups, scuzele mele am uitat, tu esti matura.

| Suki08 a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata, nu a ejaculat in tine, si nici nu ati facut sex, stai linistita, daca vrei da mi mesaj in privat si vorbim mai multe pe wapp sau Facebook, sunt fatA