| Claudia009 a întrebat:

daca se poate sa ma ajutati.Sunt virgina si acum intr-o seara cu iubitul meu am vrut sa incercam sa o facem.deoarece aveam prea multe emotii nu am reusit.si nu am putut. el insa a incercat sa o faca si doar m-a atins in zona intima fara sa o facem sau sa o bage.deoarece nu am prea multa experienta in acest domeniu as dori sa va intreb daca sunt sanse sa apara o sarcina?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stai calma.
Ai incercat, cand ai nr.39 la picior, sa porti un pantof cu nr.35?
Nu-ti intra piciorul deloc,iar sansele sa-ti ajunga degetele in varf sunt nule.
Asa ca, daca nici macar nu te-ai incaltat, de ce te-ai teme?
Nu sunt sanse sa apara nici o sarcina.

| ascovit a răspuns:

A ejaculat? Daca nu, sansele sunt foarte mici, cam de 0, 09%

| Papusik a răspuns:

Nu sunt sanse.
Stai calma. love struck

| florg78 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in sau pe zona respectiva nu ai dc sa-ti faci griji

| BlackPearl_7457 a răspuns:

Pai ati folosit prezervativ? Daca nu,sansele sunt foarte mici pentru a ramane,aproape inexistente deoarece nu s-a terminat,dar poate avea particule de spermatozoizi. Oricum, stai linistita, nu ai patit nimic.

| CriZz a răspuns:

laughing)))))))) in niciun caz! daca nu te'a penetrat NU poti fi insarcinata

| pisikuttza a răspuns:

Daca nu ti-o bagat-o nu ramai

| pysykdulcik a răspuns:

Claudia stai linistita nu sunt sanse sa apara vreo sansa...winking

bafta pentru data viitoare...happy

| pysykdulcik a răspuns:

Scz claudia vroiam sa scriu ca nu sunt sanse sa apara vreo sarcina

| Claudia009 explică:

@BlackPearl Nu am folosit prezervativ...dar nici nu a bagat`o. dupa cum am spus nu am prea multa experienta...dar banuiesc ca pentru a dezvirgina trebuie sa o bage cu totu nu? nu doar sa atinga si sa bage varful? imi este foarte teama sa nu fie vorba despre o sarcina.