| Don714 a întrebat:

Acum doua zile dupa ce m-am trezit am mers la wc sibam observat ca mi-au căzut 2-3 picuri de sânge, azi m-am trezit "ud", era ceva alb mai imacul deci m-am gândit ca e sperma.In seara asta am facut baie si am putu decatola penisul in erectie.
Pentru cei care nu stiu acum ceva timp am pus niste întrebări despre fimoza(ca am).E posibil sa se fi întâmplat ceva si sa dispara fimoza? Trebe sa merg la doctor?
Multumesc anticipat! ofer funda

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie.
Pa, pa.

| Emilian65 a răspuns:

Pai daca ai putut decalota penisul, complet, in erectie inseamna ca nu ai fimoza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu ai fimoza din moment ce l-ai decalotat complet si nu ai simtit durere cand ai facut-o ca si cand ai fi fortat.

| Sunshine23 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa mergi la doctor.Nimeni de pe TPU nu poate sti ce s-a intamplat acolo... pentru a te asigura, mai bine te duci la un doctor.