| Christian515 a întrebat:

Intrebare pentru fete, ce ati alege dintre un baiat mare, urat si cu bani multi si un baiat mai scund, foarte dragut, si cu situatia financiara mediocra?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Pai eu as alege baiatul dragutwinkingdai draq de bani daca e sa ma plimb pe starada cu o pocitanie de baiat. puuu. baiatul dragut mai merge il pot privi in fata si il pot saruta si sa ma trezesc dimineata gandidu-ma la o frumusete nu la o urateniewinkingchiar daca ar fi putred de bogat mai bine ma lipsesc(hmmm dar daca are bani ii pot face operatii estetice) hmmm dar nu poate inlocui frumusetea naturala! Si pana isi face el operatile tr sa suport o pocitanie mai bine lasa!
Baitul dragut ramane!

21 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa-l alegi pe cel pe care il iubesti.Baietii astia nu stau intr-o vitrina.

| Floreenofficial a răspuns:

Evident ca cel dragut.nu te casatoresti cu banii, nu faci copii cu ei! straight face

| medex3 a răspuns:

Prima varianta.Am vazut ca sunt singura care gandeste asa. A te indragosti sau a alege un baiat trebuie sa ai si tu macar cateva categorii de alegere: personalitate, o situatie financiara buna si oarecum frumusetea. O viata ai, o viata traiesti.Nu trebuie sa alergam dupa iubire, ci dupa distractie. Iubirea vine ca oricine: iti bate la usa si iti intinde o scrisoare.De exemplu: il luam pe baiatul bogat. El te poate duce si in panzele albe, dar cel bogat? Pana in parc.happy Si inca ceva: iubirea nu tine de infatisarewinking
Mede
P. s:asta e parerea mea

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pe cel mai draguthappy parerea mea e ca nu conteaza banii daca e urat si nu itiu place de elhee hee mai bine singura decat in companie proasta... dar acum depinde si de caracterul baiatului.chiar daca nu arata asa de bine cum vreau atat timp cat ma respecta si ne intelegem bine as putea sa trec peste aspectul fizic. dar la prima vedere l'as alege pe cel dragutlove struck

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

L-as alege pe cel pe care il iubesc. Daca l-as iubi pe ala urat si cu bani pe ala l-as alege daca l-as iubi pe ala scund si dragut dar cu o situatie financiara mai putin buna pe el l-as alege.Banii nu au nici o influenta asupra mea, cel mai mult conteaza sa iubesc persoana care e langa mine si el la fel pe mine.Ma multumesc cu atat, cred ca e suficient.

| deia a răspuns:

Depinde pe cine iubesc.

| Didu a răspuns:

Pe cel scund si dragut. si asta pentru ca cei bogati, din cate am vazut, cauta numai fotomodele si le tin 2-3 luni, apoi se duc la altele oh go on. Si oricum, decat sa merg cu godzilla pe strada si sa vad cum se holbeaza toti la mine ["uite-o si paia, numai bani vrea" ]numai pentru ca are nu stiu ce masina, mai bine merg cu un tip simpatic cu care sa nu-mi fie rusine si mai ales, cu care sa ma simt si bine. happy

| Bubu a răspuns:

Niciunul happy nu ma interes banii oh go on

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Un băiat înalt, potrivit, drăguţ şi cu situaţie materială normală.happy
Nu aş fi în stare să aleg dintre cele două variante pentru că nu-mi plac băieţii mari sau cred că te-ai referit la înalt, aşa şi băieţii scunzi nu i-am adorat niciodată.
Bye!kiss

| Aura a răspuns:

Atat averea cat si frumusetea sunt trecatoare. Important este de care ii place fetei mai mult, si cu care se intelege mai bine. Degeaba are bani daca nu se comporta frumos cu ea, crede-ma cei cu bani mereu vor fi putin mai infumurati, mai increzuti, cred ca pot avea orice vor ( inclusiv fetele) doar pentru ca au bani.La fel si in cazul celuilalti, daca e frumos, si mai ales i se spune des, atunci iarasi nu e bine. Dar nu conteaza, important e cu care se simte fata bine, care o respecta, cu care comunica mai mult, cu care se intelege mai bine. Pana la urma, o relatie sa bazeaza pe : iubirea, incredere, respect si comunicare.

| lovefan a răspuns:

Depine de personalitatea lui. Asta e tot ce conteaza. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege-o pe sora bogatanului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, normal ca pe tine te-ar alege. Esti de neratat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe cel dragutz.la varsta mea nu ma gandesc la bani ci doar sa ma simt bine.cand ma voi gandi sa mi intemeiez o familie poate voi lua in considerare si cealalta varianta dar nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer as prefera baiatul dragut pentru ca daca imi place mie ma simt bine cu el...nu sa stiu ca prezenta lui ma deranjeaza...doar pentru banii lui nu

| alexxy_8614 a răspuns:

Buna.Cred ca o ft iubeste un baiat pentru ca asa ii porunceste inima iubirea e oarba si nu vede daca baiatul e urat sau nu bine daca e pocit nu-l alege ft laughing De ex eu am vaz o ft frumoasa ff frumoasa cu un baiat cu cicatrici pe fata urat rau dar daca ea il gaseste frumos asta e Dar daca ar di s aleg dintre cei 2 l`as alege p cel mai scund ff dragut chiar daca are o situatie financiara mediocra macar nu e sarac lipit ca s il intretin eu. app nu poti alege u persoana de care s te indragostesti pur si simplu vine de la sine si simti fluturasi in stomac cand il vezi happy

| adelina_5429 a răspuns:

A 2a varianta dupa parerea mea banii nu conteazabig grinhappy

| 1234567890_7534 a răspuns:

Paiii...
L`as alege pe cel scund, foarte dragut. nu conteazaa situatsia financiaraa atata timp cat e intelegere si iubirebatting eyelashes.

| nsn83 a răspuns:

Eu zic sa il cauti pe ala frumos destept bogat si devreme acasa!big grin

| AlySsaRullZz9587 a răspuns:

Pai las alege pe cel dragut si nu conteaza daca are bani sau nu ca nu banii ne fac pe noi ci noi ii facem pe ei ai inteles?

| Lory_9005 a răspuns:

Baiatu dragut ala e cel mai bun nu conteaza banii, conteaza sa tii la acel tip si el la randul lui m am saturat de prostiile astea cu banii si masinile ...alo gara si sentimentele. alea's carpe sau cum vine treabatongue