| CristyRafael a întrebat:

Acum o luna m-am întâlnit cu o fata pe strada care o cunosteam din vedere ( nimic mai mult ) și i-am spus ca un prost ca fratele ei mi-o da pe soră-sa și dacă vrea sa fie iubita mea ( normal ca ea a spus nu ). La câteva zile mi-a dat Block pe Facebook ( dar nu îi trimisesem nici un mesaj ). De atunci am mai vazut-o de cateva ori pe strada și am vrut sa îmi cer scuze dar își plimba cățelul cu fratele ei și m-am gândit ca nu e momentul potrivit sa îmi cer scuze. Cum pot sa rezolv lucrurile?

P.S: Am 14 ani și ea 13

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Bravo, ai făcut-o să se simtă ca un obiect, de parcă deciziile astea le ia fracsu' pentru ea.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Mergi la ea sa iti ceri scuze.