| oricine220 a întrebat:

Vreau un mesaj prin care sa ii spun ca ii cea mai buna prietena din lume si ca imi e ca o sora si ca imi pare atat de rau si imi cer scuze pentru neînțelegere si ca imi pare rau ca nu i-am spus la momentul potrivit

3 răspunsuri:
| vyyyk a răspuns:

Imi pare rau ca ne aflam in acesta situatie neplacuta, regret ca am iesit cu fostul tau, nu am nici un sentiment fata de el, am iesit doar ca prieteni.
Imi pare rau ca nu ti-am spus, dar in acel moment nu am considerat ca fac nimic gresit pentru ca nu simt nimic pentru el, poate ar fi trebuit sa ma gandesc mai bine inainte sa iau o decizie...
Orcum imi pare rau daca ti-am ranit sentimentele sau te-am dezamagit ca prietena sad nu e nimic intre mine si el st doar amici, mereu st de partea ta si tu ar trebui sa stii asta happy

| CataNH a răspuns:

Nu stiu cum o cheama dar bag de la mine.
Ana imi pare rau pentru neintelegere eu te iubesc dar sti, nu in felul ala. Esti ca o sora pentru mine te iuebsc si te respect..Imi pare extrem extrem de rau ca nu ti-am spus la momentul potrivit ce insemni tu de fapt pentru mine, chiar nu ma vrut sa intelegi altceva..Esti cea mai buna prietena din lume si inca odata imi pare foarte foarte rau pentru neintelegere.
Te rog nu vreau ca aceasta prietenie sa se duica de rapa, te rog.
Iarta-ma.
sper ca te-am ajutat
FUNDA

| oricine220 explică:

Pare atat de lesbi răspunsul tau...nu ma înțelege greșit..neînțelegerea a fost ca ea crezuse sa eu am iesit in oras cu fostul ei prieten fara sa ii spun dar nu ii adevărat, mai ales ca mie nu îmi place de el de loc