| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana (1-10-2009) m-a invitat o prietena la ea, eu fiind baiat m-am dus la ea.Am stat ce am stat am inceput sa ne sarutam si intr-un final am ajuns la contact-ul sexual. Facem noi sex si apoi ne bagam la somn... Dimineata ma trezesc plec acasa.Si a doua zi ma trezesc cu niste sentimente pentru ea de nedescris, dar ea are un iubit. Ce ar trebui sa fac sa numai ma gandesc atata la ea?

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Sfatul meu este: ferestete de asa fete, am in vedere sa te implici intr-o relatie, deoarece in locul iubitului vei fi tu, si in locul tau altcinevawinking, think about

| bluesky a răspuns:

Wow, cum s-a putut ajunge la asa ceva, de la o amicitie la sex? Pai ori nu erati constienti ori va placeti ori a fost o nevoie! Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea foarte serios si dupa vezi daca trebuie sa uiti sau poate ai o sansa cu ea! Succes!

| simoSTAR a răspuns:

Mi se par cat de cat aiurea intrebarile "ce pot sa fac sa nu ma mai gand la x?".la asta tu trebuie sa te gandesti. fa orice altceva care sa iti ocupe timpul, iesi cu prietenii, distreaza-te... te-a mai cautat de atunci? poate ai noroc si...va ramane cu tine:p bafta

| Linda a răspuns:

Sa iei hotararea sa nu mai mergi la fete cand sunt singure acasa. Daca si tu ai prietena si mai frumoasa chestia.

| AdeLina a răspuns:

Nu merita osteneala... Gandeste'te! Are prieten, te-a chemat la ea, si nici macar nu a ezitat si ati facut sex... Chiar crezi ca ar fi o fata potrivita pentru tine?