| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana am facut-o cu prietenul meu si nu mam dizvirginat, el crede ca l-am mintit ca eram virgina, va rog sa ma ajutati sa il conving, multumesc astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Poi de ce nu are incredere in tine? Nu ti'a curs sange? asta a fost problema? daca da spune'i prietenului tau ca poti fii virgina si la primul act sexual sa nu iti curga sange din cauza faptului ca himenul nu s-a rupt inca, sau este elastic!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu vei reusi niciodata sa-l convingi. Chiar daca aparent te va crede, poate, in mod sigur va ramane cu indoieli. Eu cred ca relatia asta e condamnata, daca lui ii pasa de asta si iti pune cuvantul la indoiala, nu ai ce sa faci.

cami
| cami a răspuns:

Auzi. daca mai persista cu reprosul asta... spune-i tare si raspicat "Poi daca tu esti atat de tantalau, incat n-ai reusit nici macar sa ma dezvirginzi!"...sa-i auzim atunci reactia.hee hee
dar...ar trebui ca increderea sa fie primordiala in relatia voastra. iar intre voi.nu prea exista incredere!

| Sara a răspuns:

Ii genu de baiat tampit si oleaca obsedat de virginitate. daca nu are incredere in tine ce rost are sa i demonstrezi. nu cumva sa i spui lui asta k ar fi oleaca o fapta ce ar spune ca esti indiferenta. explica-i. daca tot nu cadeti la un consens. si vrei sa te desparti de el poti sa i spun. mersi ca ai incercat sa mi fii primul barbat din viata mea dar din cauza sculei tale prea mici nu prea ai reusit laughinglaughing

| buburutza a răspuns:

Daca ai un himen elestic s-ar putea sa treaca mai mult pana se va rupe. Dar daca el nu are incredere in tine ce rost mai are sa te chinui sa il convingi?

| yoanna73 a răspuns:

CAUTA ALTUL CARE NU SE INTREABA DACA AI FOST VIRGINA SAU NU! MIE MI SA INTAMPLAT CA SI TIE, CU OMUL ASTA AM TRAIT 14 ANI SI TOT TIMPULIMI REPROSA CA NU AM FOST. IAR EU NU AM VAZUT ALT BARBAT IN VIATA MEA.ACUM AM ALT SOT SI AVEM O CASNICIE FERICITA.SUCCES

Răspuns utilizator avertizat
| guralivul a răspuns:

Daca asta e asa de important pentru el te poti duce la un control.se mai intampla sa ramai virgina dupa prim partida de sex. dar ce relatie e asta daca nu se bazeaza pe incredere? eu cred ca el ar trebui sa inteleaga si sa te aprecieze.mai accepta-l odata si incercati din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiind ca esti o proasta

| gabitzucka a răspuns:

Daca nu te crede nu iti bate gura cu dansul. Ii zici pur si simplu ca daca nu te crede sa va despartiti nu ai nevoie de un iubit care nici macar nu te crede dupa ce ai facut-o cu el. Puteai s-o faci cu oricine dar te-ai lasat pe mana lui ca aveai incredere. Spune-i asta si o sa se mai gandeasca, daca nu-si cere scuze inseamna ca nu te merita.

| Ramiduoplus a răspuns:

Pai sa cred ca esti o fetita de rasa. eu te-as fi crezut si daca imi ziceai ca esti virgina...