| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Sunt cu prietenul meu de 2 ani de zile. Saptamana trecuta am facut`o pentru prima oara. Tin sa precizez ca eram virgina. Dupa acea seara mi-a venit menstruatia chiar daca inainte cu o saptamana imi venise iar. E ceva normal? Si inca ceva... nu mi-a curs sange la dezvirginare. si prietenul meu o zis ca el oricum ma iubeste chiar daca l`am mintit, cum sa fac sa-i demonstrez ca eram virgina? sad ajutati`ma plss...

Răspuns Câştigător
| bebe23 a răspuns:

Eu cred ca ti-a curs sange din cauza faptului ca o fost prima data nu ca ti-a venit menstruatia! si in legatura cu prietenul tau. spune-i doar atat ca ai fost virgina si daca in 2 ani el nu are incredere in tine atunci nu v-a avea niciodata si ca nu mai are rost sa ii demonstrezi ca el tot pe a lui o tine, sau daca chiar vrei sa ii dovedesti sau i-al de mama si du-te la ginecolog poate atunci se convinge.bafta!

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Scuza-ma,te rog, dar iubitul tau e un magar si jumatate.
A crescut in munti?! pe valea Amazonului cu crocodilii?!

Cum sa nu te creada?! Nu stie ca nu toate sangeram la dezvirginare? Plus ca, chiar daca nu sangerezi, vaginul e totusi stramt la inceput si de obicei doare.

Eu zic sa ii spui asa: ''platesti tu ginecologul si mergem sa ne spuna adevarul!''

Daca te iubea cu adevarat si dezinteresat nu iti facea asa ceva.

| Cezar a răspuns:

Ce inseamna dezvirginare la fete in primul rand. Dezvirginarea la fete este ruperea himenului un fel de folicula ce protejeaza vaginul. Acest himen se poate rupe chiar si la o simpla masturbare sau daca ai folosit un vibrator inainte, orice penetrare vaginala inainte de o relatie sexuala poate duce la ruperea himenului. Problema cu menstruatia nu e nici o problema. E ceva foarte normal. Inseamna ca ciclul tau menstrual nu este regulat. Stai linistita, nu s-a intamplat nimic. Multa bafta si PRIETENUL TAU E UN MARE BULANGIU!

| Anonimous92 a răspuns:

Atunci de ce maine se face saptamana, si nici acum nu mi-a trecut?