| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana prietenul meu si-a introdus penisul cam 4-5 cm, eu l-am respins,
m-am durut putin si nu am sangerat, si nici nu a ejaculat, mai am sanse s fiu virgina? dar cumva insarcinata? v rog rasp urgent v multumesc

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista ambele sanse.

| M.J. a răspuns:

Virgina pe jumatate.la mine abia a treia oara nu a mai curs sange...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insarcinata nu ai cum sa fii, deoarece nu a ejaculat in tine si stai linistita ca esti virgina inca nu o sa se cunoasca nimic