| Adriana0104 a întrebat:

Acum o saptamana am fost la prietenul meu si am facut dragoste. El si a introdus penisul in vaginul meu, dar foarte putin pentru ca m-a durut si nu l am mai lasat. Inainte el a zis cca s-a murdarit*intelegi voi*. Tin sa mentiobez ca nu ne am protejat si imi este frica sa nu fiu insarcinata. Stiti cumva daca mai sunt virgina si, sunt insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina de vreme ce ai avut contact sexual. Nu uita de prima consultatie ginecologica obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale. Exista, desigur sansa sa fii insarcinata, depinde mult de perioada ciclului menstrual in care te aflai. Poti face un test de sarcina dupa ce trec 21 de zile de la contactul sexual.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa trecerea a unei perioade de doar ''O SAPTAMANA'' de la data sexului, te apuci sa faci un test de sarcina DOAR daca ai de gand sa arunci banii INUTUL si FARA ROST, fiindca rezultatul testului va fi invariabil 100% NEGATIV. In concluzie indicatia foarte ''inteligenta'' a imbecilei sweetangels laughing postata la aceasta intrebare; acum 59 minute | sweetangels a răspuns:
,, Fa testul de sarcina'' este gresita, eronata si reflecta perfect nivelul prostiei ce-i zace in tartacuta ei de... rolling on the floor

| sweetangels a răspuns:

Fa testul de sarcina

| eusiel1419 a răspuns:

Pai, daca himenul nu s-a rupt, inca esti virgina. Ceva de genul am pățit si eu la început si credeam ca himenul era rupt, dar de fapt nu era asa, asta poti afla doar la ginecolog sau daca ai avut sângerări, dar asta nu e întotdeauna. In legătură cu sarcina, întreabă-l pe el daca a lăsat ceva înăuntru si poti face un test de sarcina.

| Adriana0104 explică (pentru eusiel1419):

Am facut o gluma cum ca eu sunt insarcinata si el a zis ca nu are cum ca a avut el grija. Si nu, nu am avut sangerari si cum am zis, nu cred ca s-a rupt atata timp cat eu nu l am mai lasat. Sper doar ca nu fiu insarcinata, doar ca ma simt foarte balonata si merg la toaleta mai des ca de obicei

| eusiel1419 a răspuns (pentru Adriana0104):

Daca el e sigur ca nu a lăsat, înseamnă că nu ești însărcinată, oricum, semnele ca ai fi rămas însărcinată, nu ar fi apărut asa repede.

| sofisis a răspuns (pentru Adriana0104):

N-are nici o treaba balonarea si mersul la toaleta cu o sarcina. Jesus, voi chiar nu stiti nimic?

| iZone123 a răspuns:

Virginitatea s-a dus, si poate ar trebui sa iti iei pastila de a doua zi, dar ia-l dupa 2-3 zile