| anka_6296 a întrebat:

Acum personal cine stie ce inseamna exact masturbareawinking

Răspuns Câştigător
| elyssa20 a răspuns:

Masturbarea inseamna ati provoca singur placere...este un mod de ati cunoaste corpul, este ceva normal pe care toata lumea o face.Este bine ca vrei sa aflii lucruri noi, citeste carti sau pur si simplu intreaba. pupici.

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Iti faci placere singura si te ajuta sa iti cunosti corpul si zonele erogene (unde te exciti cel mai repede) mai bine happy

| unione a răspuns:

Bravo silviun95, impreuna cu totii poate vom invinge si vom scapa de intrebari asemanatoare!

| Silviu591 a răspuns:

Cauta pe site.sunt alte sute de intrebari cu acelasi subiectwinking

| quintron a răspuns:

Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală.

| triplexander a răspuns:

Am auzit ca e pacat... te bate doamne-doamne=]]