| love30 a întrebat:

Ce inseamna masturbarea?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, a te masturba inseamna a te satisface singur.

| irina20 a răspuns:

Autosatisfacere.Adica te atingi singur/a mai peste tot, in special zona intima, lucru care te excita.

| Yang a răspuns:

Eu stiu dar nu iti zic! Ai vazut filmul idiocracy? Eu as spune sa te uiti si tu cam asa o sa fim peste cateva sute de ani daca mai continuam sa punem intrebari de genul asta si ai google sa zici ca nu ai gasit sau chiar nu stii ar fi penibil.

| gabriela a răspuns:

A te juca. cu jucaria proprie laughing

| LauraSpataru a răspuns:

In afara de provocarea personala a placerii sexuale, inseamna descoperirea proprie a sexualitatii si a zonelor erogene.

| tcandrei a răspuns:

Era un banc cu bula: bula povestea ca el cand era mic nu avea nici o jucarie cu care sa se joace numai ca a avut noroc ca era baiat si se juca cu... Hai ca stiti voi.

| jrjrjeee a răspuns:

Pai excitarea glandelor genitale. Mai pe intelesul tau iti atingi organele cu mana si te exciti big grin

| jrjrjeee a răspuns:

Pai excitarea glandelor genitale. Mai pe intelesul tau iti atingi organele cu mana si te exciti big grin

| Byencutzatbx a răspuns:

Ehh...chiar nu stii?laughing