| Bucuresti_Fc_1993 a întrebat:

Ce inseamna masturbarea?

17 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Esti cel din poza sau esti nascut in '93?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori abuzul de sine, citeste aici

http://www.ellenwhiteexposed.com/rom/criticc.htm

| anonimguy3 a răspuns:

Daca esti tu cel din poza nu iti zic, esti prea mic.

| Alicezzz a răspuns:

Masturbarea este autosatisfacerea si inseamna atunci cand te atingi cu o usoare frecare in zona organelor genitale singur si iti produci placere. Barbatu se masturbeaza prin frecare penisului iar femeia o face prin frecarea clitorisului si vulvei sau introducerea degetelor in vagin! Masturbarea ajuta la descarcarile hormonale, tensiunile sexuale acumulate.In procesul de masturbare este nevoie de o fantezie erotica, un film erotic...

| Alicezzz a răspuns (pentru Alicezzz):

Aaa si daca tu esti cel din poza, cred ca la tine nu se pune inca problema de masturbare, pentru ca esti mult prea mic.

| DAnc3 a răspuns:

Du-te la culcare.

| Bucuresti_Fc_1993 explică (pentru DAnc3):

Mamaaaa ma ce am ras de voi si nu-s eu cel din pozalaughing

| DAnc3 a răspuns (pentru DAnc3):

Mai de ras este ca tu intrebi ce este laba.

| dana12848 a răspuns:

Wtf? laughing mai bine sa nu stilaughing)))

| Zedge a răspuns:

"masturbare"=turbare in masa. GOD!

| ArthurKn a răspuns:

Asta-i un subiect de discutat cu parintii.

| Irinα a răspuns:

Cand iti freci morcovelul.

| dream36 a răspuns:

Cred ca-i ala din poza, ca eu nu cred ca are 21 ani adica nascut in 1993. Toata lumea ar sti ce-i masturbarea. Sigur intrebarea ii pusa la misto

| AnonimaAntonia a răspuns:

Inseamna sa iti freci penisul

| caramela a răspuns (pentru AnonimaAntonia):

Trimite-mi cerere de prietenie sa iti pot raspunde la mesaj.

| AnonimaAntonia a răspuns (pentru caramela):

Am trimis

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Da-i cu paine si rosii