| anonim94 a întrebat:

Acuma in weekendul acesta am facut sex cam de mai multe ori cu prietenul meu si ieri a inceput sa ma doara la labii. Si as vrea sa stiu ca oare din cauza asta ma doare

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din cauza excesului de sex. Va trece in cateva zile.

4 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

Primu rasp e bunhappy. da daca pe u te doare pe alea care joc in filme xxx non stop?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are un penis mai mare decat ai nevoie tu, sau ati facut o pozitie in care te-a penetrat un pic cam incomod, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca penisul prietenullui tau e mai mare decat ai tu nevoie sau ati facut sex intr-o pozitie c-un unghi de penetrare nu tocmai labil, da(ex.capra).

| anonim94 explică:

Aha mersi... okey e o poveste lunga ai mei mau lasat in weekend singura si am cam profitat de ocazie... stiti cum iihee hee