| anonim_4396 a întrebat:

M-am culcat cu prietenul meu pentru prima data acuma 10 zile, a folosit prezervativ, si dupa 4 zile nu am mai facut sex dar prietenul ma penetrat cu degetul, el a ales sa nu o mai facem. Apoi ieri a m facut acel lucru din nou. Ma dus pe culmea culmilor. Nu mai aveam nici o energie in mine. Si nu ma durea deloc cat am facut sex nu am sângerat deloc. Himenoplastia il aveam rupt din cauza sportului. Făceam șpagatul. Dar duminica pe data de 15 ma durut putin burta. Nu prea am mâncat. Azi-noapte ma început sa ma doară burta din nou cam tare nu am o zona executa unde ma doare. Am vărsat de 2 ori astăzi. Si câte o data parca imi bolborosește stomacul. Ce pot sa am. Sa sine legătura ca am început viața sexuală. Sau sa am altceva?
Aștept răspunsurile voastre (fara glume sau alte prostii)!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate sa fie cauzat de stres Nu are legatura cu sexul deoarece a trecut atata timp iar de la degetica nu pot apare nici un fel de complicatii.Totul se petrece doar in mintea ta. Incearca sa constientizezi ca totul este normal.

| SkyPilot a răspuns:

Mai degraba altceva. Se poate sa fie si legat de inceperea vietii sexuale, chiar daca nu ai luat contact cu lichidele lui, tot exista modificari hormonale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In caz de o sarcina greturile apar dupa 2 luni, se mai intampla la o luna, dar mai putin nu. e de la altceva.

| cristinela4 a răspuns:

Are legătură cu viaţa sexuală dar nu e nimic grav!