| PsiholoagaTa a întrebat:

Acus o saptamana am facut-o. mentionez cam 5 minute dupa care a simtit caii vine si a scos-o. nu a ejaculat in prezervativ doar atunci cand l a scos din mine, am sesizat ca avea o gaurica mica acolo sus sus la elastic la multa distanta de varf. mentionez ca foloseam durex, si a ejaculat in prezervativ in afara mea. in mine tot era perfect curat. pot ramane? va rog funda

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu ai probleme!

| Hpzox a răspuns:

Cine avea gaurica...el sau prezervativul? laughing Glumesc big grin Nu poti ramane stai linistita atata timp cat nu si-a dat drumul in tine poti sta calma.

| Jardelin a răspuns:

Misto! de ce si-a scos-o daca tot avea prezervativ? ca sa-ti gaurica?

| SWAGGER a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, stai linistita nu are ce sa se intamplewinking

| Th3RiP a răspuns:

Nu normal ca nu atata timp cat nu a ejaculat in tine happy