| simplegirl2 a întrebat:

Ai merge pentru o fata/un baiat din orasul tau,la ea in oras,la o distanta mare, chiar daca nu o cunosti prea bine... ca sa faceti sex?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,cine stie peste ce personaj dau acolo,daca ar fi pentru o fata cu care conversez si cred ca e sincera si serioasa si vrea ceva serios, atunci da, cine stie cine e in spatele unui username, as vrea sa sfatuiesc tinerii sa aiba grija cu cine se vad de pe net inclusiv din propiul oras, vanzarii de carne vie sunt la ordinea zilei iar cei tineri cad usor in capcana lor

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Spune in contextual Cand vezi poze, FaceTime etc, iar dupa cateva conversatii te-ar Chema la ea/el.

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Nu poti avea incredere in nimeni in ziua de azi, dar tu ai veni la mine?

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Corect...Nu as veni! eu am pus intrebarea doar Sa vad parerile Altorahappy

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Vezi ca stii

| corbulalbrosu a răspuns:

Unii DA, altii BA. Alegerea depinde de mai multe aspecte. big grin

| Hammurabi a răspuns:

Nu te-aș sfătui. E destul de riscant, mai ales dacă îl cunoști doar virtual. Acolo s-ar putea întâmpla orice iar el ar putea foarte bine motiva că ai venit de bună voie.

| sofisis a răspuns:

Este foarte periculos.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,mi-e scarba doar cat ma gandesc ca as face asta.

Răspuns utilizator avertizat
| munteanuionvictor a răspuns:

E cam riscant. Mai bine nu.

| venividivici2017 a răspuns:

Mai bine stai linistita in banca ta ca nu vrem sa auzim de tine la stiri!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu. Prea multa bataie de cap si nu duc lipsa in halul asta sa imi pierd timpul sa merg la mama naibi pentru un strain. Dar daca tu vrei. Du-te. Nu e nimic gresit daca ambele parti sunt de acord. Daca te cheama, si daca vrei sa te duci pentru asta, atunci du-te.