| Biancaalone a întrebat:

Sunt foarte suparata si ganditoare de cateva zile deoarece un baiat spune ca distanta dintre noi e prea mare.Eu ii spun ca nu e adevarat(adica eu stau intr-un oras Busteni si el sta langa orasul meu Sinaia).Ce ziceti ca nu vrea sa stea cu mine sau chiar e asa mare distanta!

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Sunt peste 400 km intre voi( distante-rutiere.ro). Daca el ar vrea sa stea cu tine, in ciuda distantei destul de mare, atunci ar sta. Daca nu, asta e. Oricum, relatiile la distanta sunt destul de riscante. Tu nu stii ce face el, cu cine umbla etc dar nici el nu stie ce faci tu, cu cine umbli etc

| Dariusuu a răspuns:

Nu am idee cât de mare e distanţa dintre acele oraşe dar propune-i să vă întâlniţi să vorbiţi deschis.
Nu trebuie să vă întâlniţi în fiecare zi, crede-mă.