| RAY a întrebat:

Ai putea sa ai o relatie cu un baiat de 1, 60 cm?

20 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Doar dacă fata are maxim aceeasi înălțime.

| LPCTSTR a răspuns:

Sa-nteleg ca cei sub 1.6m nu mai sunt oameni? rolling on the floor

| Emma30555 a răspuns:

Un băiat mai mic de înălțime decât mine nu ar fi pe placul meu.

| RKBlue a răspuns:

Da,as putea.
Dar depinde si de varsta.

| RAY explică (pentru RKBlue):

Tu esti fata?

| RKBlue a răspuns (pentru RAY):

Nu,dar n-ai specificat ca intrebarea-i doar pentru fete.
. Just saying ¯\_(ツ)_/¯

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un baiat la mine in liceu care are cam 1, 60, dar este frumos si atletic si are gagici misto!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am mai zis si lui si altora ca poti avea 1, 6 m dar daca are figura tare, are multe gagici, sigur ca ala la fel de frumos care are 1, 8 m are si mai mare succes, dar si ala de 1, 6 are destul.

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru anonim_4396):

Norocosuuu zâi să îți dee șâ ție

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred si eu ca are gagici daca e frumos. Pana si alea urate cu spume vor baieti care arata misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează sufletul, inima.
https://youtu.be/aXbTTZR5XiE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ar fi mai scund decat mine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai masoara-l, daca ajunge la centimetrii mei e perfect.
In liceu aveam un coleg de clasa care-mi placea, si eu sunt scunda si el, si chiar eram obsedata de inaltime, nu mi-ar fi convenit sa fie sub a mea. Eh dar i-am zis eu si m-a refuzat. Si tot nu stiu daca cumva eram mai inalta decat el. Pe mine ma deranjeaza cei "mari" si de varsta si inaltimea. Dar "sub nivelul meu" nu as accepta din partea unui baiat. Egalitatea-mi place.

| Anonima163333 a răspuns:

Sincer,nu prea mi-ar placea sa fie mai scund decat mine, avand in vedere ca eu am 1.64.

| Andresso a răspuns:

Cu un baiat de 1, 60m se poate, cu unul de 1, 60cm nicio sansa, ca nu-i ajunge nici macar la unghia degetului mic a piciorului inaltimei fetei.

| RAY explică (pentru Andresso):

Poftim?

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Ai scris 1.60 cm in intrebarewinking happy laughing

| GigelNr1 a răspuns:

Nu, doamne fereste! 1, 60?!? Mamaaaa... ce specimen...
Nu, nu poti sa ai o relatie cu un baiat de 1, 60 ca esti prea smechera!?

| Eric00000000000000000000 a răspuns:

Nu, doar cu unul de 1.59