| Secretkkk a întrebat:

Ati putea avea o relatie cu un baiat de la puscarie(zona), l-ati putea astepta daca stii ca te iubeste si te vrea alaturi de el?

11 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu as vrea sa ma complic niciodata cu persoane de acest fel.Stii si tu faza cu lupul.

| VodkaCoca a răspuns:

Daca si tu il iubesti si e ceva serios intre voi de ce nu, dar bineintzeles cat crezi ca poti sa il astepti? Un an, 2 s'au 3, dar 10 nu cred laughing, si depinde si ce a facut, tatal fostului meu e inca in puscarie ca a omorat 3 persoane laughing, si cred ca si fostul meu urmeaza sa faca, laughing).

soothe
| soothe a răspuns:

Te priveste, e viata ta (mai mult ca sigura ca nu; un om care nu respecta legea nu are cum sa te respecte pe tine, chiar daca te iubeste... sorry!). Gandeste-te ca ar fi invers! Crezi ca atunci te-ar astepta? Eu nu!
Eu oricum nu as putea avea o relatie cu el, ca sunt insurat.

| Sara2 a răspuns:

Puscarias? pfffff din atatia baieti in lumea asta chiar puscarias ti-ai gasit? s-au terminat baietii sau ce?

| Lullabies a răspuns:

Am o relatie cu un fost puscarias, si pot spune ca a intrat pentru o fapta prosteasca facuta cand era minor si nu a facut scoala de corectie cand trebuia, asa ca a ajuns la penitenciar. tot ce pot spune e ca s-a schimbat radical de pe vremurile in care era pustan, pana acum, cand are peste 20 de ani. daca stii ca il iubesti si el te iubeste eu zic ca merita sa il astepti, dar sa fii sigura ca atunci cand va iesi va ramane langa tinee. succes :* ( nici eu nu inteleg de ce sunt judecati atat de aspru)

| zanesiprintese a răspuns:

Lupu-si schimba blana, dar naravul ba! Sper ca ai inteles tot ce am vrut sa spun prin astahappy

| drumurile a răspuns:

Nu

| alynuch a răspuns:

Daca as fi avut o relatie cu el de lunga durata, inainte ca el sa fi intrat la puscarie, normal ca i-as fi alaturi(numai daca nu a intrat pentru crima.)altfel CATEGORIC NU.

| nicolll a răspuns:

Nu inteleg faza cu (zona) dar in fine, NU niciodata nu as putea avea o relatie cu un puscarias am patit-o...am vb pe net, parea super de treaba, apoi la tel, si mi-a zis ca a facut 4 ani de inchisoare kik imi zice inainte sa ne vedem sa fie sincer cand am auzit, ignore pe mess si mi-am schimbat nr de tel

| Secretkkk explică:

De ce ii judecati atit e aspru? Sunt oamen si nu mai suntem in epoka de piatra, astazi un om ce a stat in puscarie poate fi respecat mai bine ca unul obisnuit, priviti in jur e secolul 21...astazi puscariasii ajung actori, politicieni, cintareti... Facem cu toti greseli, si eu nu m-am referit la unu ce a fost condamnat pentru crima ci la un care a furat sau bataie. Dar multi merg la aces pas pentru a ajuge in capul unui grup( vor v zaconi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei neaparat sa fii urmatoarea victima?