| anonim_4396 a întrebat:

Ai riscul sa ramii însărcinată, dacă partenerul folosește prezervativul?

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Daca se sparge sau e intepat sigur, dara daca nu iti ofera o protectie de 98-99%.

4 răspunsuri:
| Molecula a răspuns:

Nu exista niciun risc, dar trebuie sa fiti atenti inainte de a ejacula prietenul tau sa vrifice prezervativul sa nu fie spart

| demongirl a răspuns:

Nu! Daca partenerul tau foloseste prezervativ nu exista niciun risc de a ramane insarcinata, in plus folosirea prezervativului te protejeaza si de bolile pe care le poti contacta.

| heriCafe a răspuns:

Nu, prezervativul este pentru a te poroteja in potriva la sida, si pentru a nu face copii.

| Mikii193 a răspuns:

Nu, prezervativul este cel care te protejeaza atat de boli cat si de sarcina.