| AuricaMircica155 a întrebat:

Ai sta cu o persoana cu care te înțelegi super bine, râdeți, aveți aceleași pasiuni, obiceiuri, te uiți cu drag la ea, se vede ca e chimie între voi, dar nu va potriviți la pat?
Gen suntem super în timpul zilei și în majoritatea timpului, dar când ajungem în intimitate parca nu merge nimic, nu ne înțelegem deloc acolo... Deși ne placem reciproc și vrem o familie amândoi.
Eu cred ca partea intima e importanta într0un cuplu...

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Daca nimic nu merge, indiferent de incercari, nu as putea.

| Freya1 a răspuns:

Trebuie discutat si experimentat.
Dacă nu comunicati in legatura cu asta, nu va cereți unul altuia chestii si nu experimentați si încercați lucruri până ajungeți sa va coordonați normal ca nu merge treaba.

| Wr3nch a răspuns:

Daca imi pace destul de mult persoana da. Sexul nu e asa esentai cum zic unii.

| LoveSleep a răspuns:

Ce treaba are raspunsul nostru?
Dacă eu zic ca pentru mine nu contează deloc sexul și pentru tine contează, cu ce te ajuta?

| Saiko10 a răspuns:

Incearca sa comunicati si sa incercati fara rusine toate chestiile pe care le aveti in minte, daca va potriviti peste tot in afara de pat este destul de rar, deci incearca sa rezolvi problema asta si poate merge, daca nu, tu decizi ce e mai bine pentru tine.