| marian2011 a întrebat:

Ajutati-ma dau funda
am bas si 2 boxe si daca nu bagi boxele la bas se aude un sunet nasol.si nu stiu dc acum cand le bag se aude acelasi sunet dar nu stiu dc...straight face si daca bag boxele direct in unitate merg dar ff incet oare ce sa intampat?

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Adica vrei sa zici ca bagi boxele la subwofer si nu se aude in boxe se aude doar basu? Verifica daca ai bagat corect boxele la subwofer la o iesire la care ar trebui sa scrie "audio output". Boxele nu se conecteaza direct la calculator risti sa arzi placa de sunet si se aude foarte incet.