| Andreea_2629 a întrebat:

Ajutati`ma.nu stiu ce`i cu mine si nici nu ma mai inteleg.imi iubesc f mult prietenul. dar uneori, cand ma suna, nu`i raspund pentru ca nu am chef sa vb cu el, iar cand vb caut niste scuze ca nu i'am raspuns. tin sa va spun ca e baiatul ideal. dar nu mi inteleg atitudinea.ma enerveaza uneori (fara motiv), nu` mi vine sa-i raspund la telefon. iar peste ceva timp, regret si sunt constienta ca nu vreau sa-l pierd ca il iubesc mult. ce`i cu mine?

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna nu stiu poate c anul il iubesti poate e doar o atractiestraight facesau poate ca te plictiseste tu il sti mai bine si p tine la felthinking

bafta

| viatadecacatt a răspuns:

Stiu cum e, am aceleasi obiceiuri. Daca nu am chef, nu vreau, nu raspundbig grin.Nu trebuie sa ai mereu chef sa vb la telefon, e ceva normal.