| angel70530 a întrebat:

vreau parerea dumnevoastra, ma intilnesc cu un baiat de 22 de ani eu am 17 ani, si il iubesc foarte mult, dar uneori el incalca masura, eri am fost la spital la el pentru ca i'a facut operatie si mama lui e departe locuieste in sat, dar nici in familie nu prea aveam eri bani, am pus-o pe bunica sa imprumute de la vecini pentru medicamentul acela, asa si am facut am alergat la toate farmaciile pina am gasit, era o caldura imi era deam rau, si inca pe bunica am luat-o cu mine,cind am ajuns la spital el statea afara pe scaun cu un baiat si asculta muzica (manele)cu dispozitie era,eu deodata m-am apropiat de el si i'am aratat medicamentul, el l-a luat si nimic nu a zis nici multumesc, am sta putin la vorba, si a venit bunica, a inceput sa'i zica despre fete ca are multe fete, si inca nu stiu ce morala i'a tinut, apoi bunica a stat de vorba cu baiatul cela dar el a inceput sa ma piste de mina, ii ziceam incet sa termine dar el mai tare, apoi el la blugii mei a inceput sa-mi jupiasca straluciu de pe ei, mi s-a parut o saga, dar s-a invenitit mina, apoi eri nu stiu cum a vorbit de o fata care tot acolo in spital, era cu ochii vineti, a iesit afara si el mi-a aratat-o, ca ea are 22 de ani si ca a batuto, m'a enerveaza de unde stie toate lucrurile astea, el a facut cunostinta cu ea cred ca, ne-am despartit fara sarut si imbratisari, eri nu m-a telefonat deloc cine stie ce a facut eri, azi tocmai la12 m'a telefonat, si eu n'am reusit sa ridic receptorul ca faceam curatenie, a sunat numai de 2 ori, apoi pe la 3 l'am sunat eu de pe tel lui mama mea, sa vad ce face, cum se simte, a raspuns cu o voce aiurea simteam ca nici nu ii era a vorbi se facea ca nu m'a aude si eu m-am enervat si i'am zis el a zis fie cum zic eu, si a pus receptorul, peste 3 minute imi scrie un sms ca eu azi trebuia sa plec la el dar in ciuda ca mie vinata mina nu m-am dus, si eu i'am scris inapoi < mersi ca mai piscat, tare ti-a trebuit, mie vinata mina, nu inteleg ce ai dorit sa arati cu asta?>am asteptat raspuns dar nu l'am primit, acum e ora 19 si nici un raspuns,nici un telefon de la el, ma gindesc ca nu am procedat drept sau poate am procedat?, miine ma gindesc sa plec la el la spital dar nu stiu cum sa fac sa ma duc sau nu? procedez drept eu? eu il inteleg ca il doare mina dar nu trebuie sa imi faca si mie durere, sincer sa va spun ma doare mina de piscaturile lui, va zic ca ma intilnesc cu el de 7 luni si niciodata nu m'a piscat, de eri a inceput sa se comporte urit cu mine, si vreau sa va spun ca dupa ce iese din spital el pleaca peste hotare departe de miine tare departe, a zis ca la lucru dar nu stie ce lucru, asa s-a facut mindru, eu nu mai stiu cum sa il inteleg, va rog dragilor ajutati-ma caci numai voi puteti sa imi dati pareri bune si sfaturi. ASTEPT STATURILE voastre sa ma despart de el sau sa ma intilnesc? VA ROG MULT. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

E un foarte mare nesimtit daca a facut toate astea, gandeste-te ca ar fi trebuit sa iti multumeasca ca faci toate astea pentru el, iar el te pisca, e un nesimtit, mai bine nu il mai suna, nu il mai cauta, daca tine la tine si doreste sa fie cu tine atunci te va cauta el, daca nu te cauta inseamna ca si-a batut joc de tine, si nici sa nu ii mai rasp la tell, stiu ca iti va fi greu sa faci asta, dar atunci el o sa creada ca esti ceva disperata si faci orice pentru el, si o sa te ia mai mult la misto, arata-i ca nu poate sa se joace cu tine, ca esti mai matura de atat. daca nu faci cum am zis eu pentru tine, fa-o macar pentru mine, ca si eu am patit asa, si tot l-am cautat ca disperata si si-a batut joc de mine si am suferit mai mult ca oricand. ai grijuk!

6 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, pui botu prea repedelaughing

| EricaxD a răspuns:

Sigur nu era internat la psihiatrie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa luati o mica perioada in care sa nu mai vb ` sa nu va mai vedeti.Deja o sa vedeti daca chiar va iubiti si aveti nevoie unul de altul iar daca nu inseamna ca nu te merita`! : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai papucii nu vezi cum se comporta cu tine? si de ce i-ai luat medicamente? nai avut ce face cu banii? gunoaiele nu merita sti? tu esti tanara esti fata frumoasa banuiesc de ce sa stai cu un idiot care iti face rau? nu mai bine iti cauti un baiat simplu care sa te iubeasca? de 7 luni numai poti tu? lasa-l ma dracu da cinei el sa faca treburi din astea? un barbat adevarat nu face asta.Eu nu am dat niciodata intr-o femeie nu i-am facut rau deloc si nici no so fac...sincer asta nu merita si mai si pleaca la lucru nu? cine stie ce face el pacolo.
numa asa sunteti voi fetele proaste pune-ti botu la orice tampit in loc sa iubiti pe cine trebuie

Acuma faci ce vrei nu trebuie sa ma asculti pe mine da na mi-am zis pararea

PA numai bine

| Чернобыль a răspuns:

Desparte-te de el, mai ales ca asculta manele si pentru ca ti-a facut rau.Nesimtitul.

| roxyflory a răspuns:

Luati o pauza si asa o sa-ti dai seama ce vreihappysucces