| Zaharia_Paul_1999 a întrebat:

Ajutați-ma sa inteleg.

De preferat sa raspunda fetele.

In prima zi de Paste m-am despartit de prietena mea, dupa o relatie de 6 luni,deoarece nu mai simte iubire.

Mi-a zis ca ramanem prieteni, da stiu LAME, dar na, era nasol sa refuz.

Si a inceput sa imi dea mesaje din nou, dupa ce i-am trimis o poza pe snap(gen am trimis la vreo 20 sa nu pierd scorul si era si ea pe acololaughing.

Asa si zice:Te duci la intalnire,sa uiti de minerolling on the floor).

Mna,apoi au urmat cateva poze cu ea cum plangea,,zicea ca simte un gol fara mine, ca e geloasa mereu ca nu stie ce fac.

Ea o tine pe a ei cu nu ma iubeste dar nu inteleg, vrea sa vorbim in continuare, sa ne intalnim.
Am aranjat o intalnire falsarolling on the floor)
So criza de gelozie ce a facut
Si stiu ca nu e bine, dar inca mai simt ceva pentru ea.

Dati si voi un sfat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Multa prefecatorie si manipulare din partea ei.
Nu te vrea, dar nici nu vrea sa te lase alteia. Patetica fiinta mai este si fatuca asta!
Sfatul meu este: sa o blochezi pe toate site-urile de socializare si sa-ti vezi de viata ta, ca asemenea fete sunt proaste si nu merita sa-ti pierzi timpul cu ele.

| Rhea44 a răspuns:

Da las-o in pace, sunt multe ființe de genul feminin cu câțiva neuroni pierduți deci nu îți face grij... poate e confuza sau nu știu. e foarte greu sa înțelegi fetele. credeam câteodată nu ma înțeleg nici pe mine însumi dapoi o alta fata?‍♀️?