| Aminaaa a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine ca nu stiu ce sa fac, am fost cu un baiat de un an si ne-am despartit de vreo 2 saptamani ( motivul despartiri a fost ca l-am mintit de prea multe ori nu in sensu de al insela dar nu-i spuneam nimic unde mergeam ce faceam il minteam ) el in cateva zile dupa despartire s-a bagat pe alta fata, iar eu chestia aia nu puteam sa o accept asa ca m-am facut foarte buna prietena cu fata respectiva doar pentru a sa ii despart si am reusit, iar acum el imi spune sa ne vedem pe ascus pentru ca nu vra sa afle parinti lui nici sora lui, dar nu stiu de ce pentru ca eu cu sora lui ma inteleg super bine iar parinti lui se comporta cu mine ca si cum ar fi parinti mei deci ma inteleg super bine cu toata familia, el imi spune ca ii este foarte dor de mine dar daca ii este dor de mine de ce nu vrea sa ne impacam sa afle toti si parinti lui si toti

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Pentru că nu prea mai are încredere în tine!

| Ellenna a răspuns:

Poate a aflat ca l-ai despartit de acea fata si acum vrea sa isi bata joc de tine.

| XK a răspuns:

Pai vrea sa profite putin de tine, un f#tai de despartire...imi place cum gandeste laughing

| UuuLaaLaa a răspuns:

Pai sincer, un baiat este super orgolios tongue

Sigur vrea sa isi bata joc de tine, de aceea nu vrea sa afle nimeni din familia lui ca va impacati, pentru ca el sa-si indeplineasca "planurile", ai lui stiind ca voi nu mai aveti nimic unul cu celalalt.

Ai grija! Baietii sunt foarte, foarte, foarte si foarte smecheri :*.

Stiu sa minta excelent. Nici eu daca mi-as propune n`as putea sa mint cum mint ei. straight face

Sigur vrea sa te faca sa platesti pentru faptul` ca i`ai stricat planurile cu tipa.

Griji de tine:* si nu pune botu` la toate minciunile. Mai bine sa iesi cu capu` sus si fara el, decat calcata`n picioare si cu el. oh go on

| Twist a răspuns:

Poate au aflat parinti si sora lui motivul despartitri si cum orice parinte isi apara copilu poate ia interzis sa te mai vada! cine stiethinking

| Tigrilă a răspuns:

Amina ce botos in gura meriti laughing

tarfa mica :*

| KaRioKa a răspuns:

Cati ani ai?

| Aminaaa explică:

Pai el stia ca eu l-am despartit de fata aceea si nu a zis nimic pentru ca nu tinea la ea nu avea cum in asa putin timp

| Aminaaa explică:

19 ani am

| Aminaaa explică:

Si atunci daca vrea sa-si bata joc de mine eu ce pot face ca sa vada ca stiu planurile lui si nu-s asa de proasta sa nu-mi dau seama?