| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un sfat. A cum 3 ani am divortat si de atunci nu am avut nici o relatie serioasa. De ceva timp fostul sot ma cauta si incearca sa reia relatia cu mine desi acum el este casatorit. Avem si un copil si nu stiu ce sa fac cred ca il mai iubesc dar nu stiu daca il pot ierta pentru ca am crescut singura copilul si mi-a fost foarte greu. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După locul 1 vrei acum să fii pe locul 2?
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Il trimiti la d***u in prasnic!

Vrea aventuri, sa se duca pe centura!

| irina20 a răspuns:

Aminteste-ti de ce ati divortat. Daca el e casatorit, inseamna ca ar putea sa o insele pe sotia lui cu tine, pune-te in locul ei.
Cel mai bine ar fi sa-ti vezi de treaba ta, daca nu a mers inainte de ce v-a merge dupa divort? Dar daca tu il mai iubesti, mai acorda-i o sansa.Doar tu sti ce e in sufletul tau.Bafta!

| andreeasim1 a răspuns:

Hai ca e buna asta.Adica pe tine tea lasat la greu si se intoarce iar cand e mai usor si copilul a crescut.Sa fim serioase adica el poate sa fie langa tine doar la bine.Eu cred ca el vrea dor o distractie sau sasi aminteasca de vremurile bune...

| vyo a răspuns:

Nu cred ca se merita sa mai iei o relatie care candva s-a rupt.
Ce se intampla cand se rupe o ata? corect ii faci nod dar nu mai este cum era la inceput 'DREAPTA' asa va fi si cu voi.

| ciprianpet79 a răspuns:

E greu. dar daca e casatorit, tu ii vei fi amanta. chiar daca esti mama copilului lui. vrei asa? daca vrei sa fi amanta, cauta pe cineva sau accepta-l

| doctoru_5476 a răspuns:

Ie posibil sa va intelegeti mult mai bine acum invatind din greseli mai ales ca aveti si un copil care se bucura ca are amindoi parintii.Ie ca bancul acela(doua femei stateau la rind la un magazin si una ii zice celeilante ca barbatul iei ie rau betiv e. t. c. si cealalta zice damil mie ca eu nu am deloc)