| Babushka a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un sfat de ceva timp nu ma mai inteleg cu iubitul meu, s-a racit din cauza ca eu inainte eram cam suparacioasa, dar saptamana asta nu am mai fost asa mi-am dat tot interesul sa numai fiu asa, doar ca mai nou simt k sunt pe locul 2 in viata lui dupa prieteni. Isi face program cu ei de fata cu mine fara sa ma intrebe. Precizez ca noi suntem in aceeasi clasa, suntem colegi, iar unul din colegi e cel mai bun prieten al lui si sta mai mult cu el la scoala, abia ma baga in seama, nu sunt absurda stiu ca nu trebuie sa il tin ddoar pentru mine, dar lumea din jur imi da dreptate e prea de tot! i-am zis asta, am vb dar el zice ca mi se pare ca el ma iubeste si ca am interpretat eu prost. Azi am fost foarta indiferenta cu el. Ne-am vazut si a venit si o proetena de-a mea si de fata cu el vorbeam cu ea sa mergem in oras si m-am dus fara sa-l intreb daca vrea sa vina... L-a deranjat, dar acum simt k morrr nu stiu ce sa fac ma doare indiferenta lui, el ma iubeste cel putin din ce cunosc eu dar nu stie sa aratate asta e genul baiat de cartier... vreau un sfat.

3 răspunsuri:
| Babushka explică:

Scuza-ti greselile gramaticale m-am grabit...

| Babushka explică:

Da asa este EufourikRecordz avem nevoie de prietenii dar asta nu inseama ca trebuie sa ma neglijeze, sa-mi dea atentie doar pentru ca trebuie.

| Eufourikul a răspuns:

Stii care e problema! voi fetele va dorinta atentie suta la suta din partea iubitului...sunteti geloase pe prietenii lui de ce iese cu ei si nu cu mine de ce nu ma ia si pe mine! sa iti zic un lucru.tu eu el avem cativa prieteni la care tinem sa zicem... daca la un momendat noi dam la o parte prietenii ramanem cu iubitul/iubita corect? dar daca dupa iubitul iubita te lasa in momentele acelea cine va mai fii langa tine Babuska?