| mosu_9772 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog azi mi s-a intamplat ceva ciudat i-am spus prietenei mele te iubesc iar ea mi-a spus sa nu-i mai spun asta cand e nervoasa oare dc mi-a spus asta?

8 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Cand ai draci, asemenea cuvinte nu te "inmoaie" ci te enerveaza si mai tare, mai ales daca le spune persoana care te-a enervat anterior.
Daca ti-a spus, a facut de doua ori bine, ti-a facut un bine tie si unul ei.Chiar daca nu ai enervat-o tu (desi ma indoiesc happy ), cand i-ai spus "te iubesc" ai enervat-o si mai tare.Asta pentru ca in momentele cu nervi asemenea cuvinte te fac sa te simti si mai nepuntincios (oasa). Pentru ca exista un contrast mult prea puternic intre nervi si calm. Daca vrei sa enervezi si mai tare pe cineva (dar mai ales o femeie) fii calm cand are draci, daca mai spui si "te iubesc" i-ai pus capac.winking laughing Daca vrei sa-i treaca:"Cui pe cui se scoate..." happy

| marsy a răspuns:

Ti-a spus asta pn ca ea nu are aceleasi sentimente. Daca era nervoasa si daca ii spuneai ca o iubesti ar fi fericita si nu s-ar mai gindi la nimic! Probabil nu te iubeste!

| gheorghita a răspuns:

Se mai intampla, sa nu crezi ca nu te iubeste, maine vorbeste cu ea si spune-i ca te-ai simtit foarte prost, si ca de ce a spus asta, spune-i exact ce ai simtit, trebuie sa va spune-ti unu altuia ce va deranjeaza ca relatia voastra sa functioneze. Iubiti-va mult!

| liveincolors a răspuns:

Majoritatea fetelor sunt "greu de citit". E posibil sa nu te iubeasca, sau poate pur si simplu cand e nervoasa, trebuie lasata in pace.

| Africanwitch a răspuns:

Pardon!
Eu as innebuni de-a binelea daca mi-ar zice cineva "Te iubesc!". Poate linistea ar fi cea mai potrivita in asemenea situatii. As zice ca prietena ta are un caracter irascibil. Ai grija ce ii zici urmatoarea data!

| Veve :X a răspuns:

Pai poate credea ca faci misto de ea, mai ales ca era is nervoasa :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garantat nu te iubeste...pacat

| ender a răspuns:

Nu conteaza ce zice conteaza ce face.

Se poarta misto si iti ofera? Atunci e ok - nu te mai lua dupa faptul ca la un moment dat, la nervi, ti-a spus nu stiu ce.

Si nu trebuie neaparat s-o asculti. Cind iti zice "nu imi mai spune ca ma iubesti", poti si tu s-o iei in brate, sa o mingii pe cap, sa ii spui de mai multe ori ca o iubesti uitindu-te in ochii ei, si s-o saruti.

Poate ca va reactiona nasol pe moment - DAR faptul ca ai fost barbat si ai facut ce ai simtit tu si nu ce ti-a spus ea, va conta foarte mult in bine.

Fight the sistem, fight on the bitches! happy