| LoveWillWin a întrebat:

Va rog mult,am nevoie de ajutorul vostru, pana cel tarziu maine dup-amiaza! Voi fi nevoita sa merg la o prietena de-a mamei mele impreuna cu mama mea. Fata prietenei mamei mele va trebui maine sa imi dea meditatii sa ma pregateasca ca acusi incepe scoala.Problema e ca ea da muzica ei la maxim, sa se auda in toata casa.Eu pur si simplu nu suport muzica ei de pocaiti. Fata aia se poarta foarte ciudat cu mine,ma refer in sensul rau.Ii foarte rece cu mine si rea, dusmanoasa.Pana nu s-a pocait si botezat nu s-a purtat asa! Va rog mult sa imi spuneti,oare sa ii spun sa opreasca muzica? Daca nu o opreste(sunt convinsa de asta)? Plus ca ma va lua la rost ca i-am spus si se va lua de muzica mea! Va rog,ajutati-ma, cum sa ii spun maine? Sa ii spun sa o opreasca sau sa nu spun nimic(dar eu nu suport!)Sau ce mai altceva sa ii spun? Multumesc

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU este nevoie sa folosesti toate cuvintele pe care le stii in acelasi fraza!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu vo-i m-ai folos cuvinte pe toate stiu in acelasi fraze

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo! Nu suntem mai destepti daca folosim cuvinte obsecene!

| munteanuionvictor a răspuns:

Ai nevoie de liniște sa te poți concentra. Mi se pare normal sa-i spui.

| suntsuper a răspuns:

De ce da muzica tare daca trebuie sa te mediteze? spune-i ca nu te poti concentra

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntsuper):

Mai sunt oameni care nu inteleg "gluma".
Okay.