| MARgOSHA a întrebat:

Ajutati-ma...spuneti-mi cum sa uit un baiat pe care il iubesc deja de 9 luni?

Răspuns Câştigător

Vrei sa uiti persoana iubita?
Deci sfatul meu este sa pui putina ambitiehappy
Apoi faci eforturi sa uiti
Faci lucruri care nu te aduc cu gandul la el
Ce ar trebui sa faci este sa petreci mai mult timp cu un grup happy
Sa uiti un timp de relatii si dragoste sa fii independenta de dragoste / sex si astea.
Trebuie sa faci si putine eforturi unele mai mici altele mai mari daca nu ai vointa nu rezolvi nimichappy Trebuie sa iti pui ambitie vointa si asa mai departe
Uitaa de Dragosteee si iubiree
Fa lucruri distractive
Traieste-ti viata la maxim

3 răspunsuri:
| sysy_1065 a răspuns:

Sigur il iubesti? sau e doar un fel de a spune ca ti la el? si de ce vrei sa il uiti? v-ati despartit?! spune un mic rezumat..si te voi ajuta

| eXeNosWeet a răspuns:

Nu poti sa uiti ce iubestiwinking doar timpul le rezolva incearca sa iti faci o alta relatie cu altcineva invata sa iubesti pe altcineva happy bine ca e cam aiurea nu ai spus ce s-a intamplat nimic si nu prea pot sa iti spun exact ce ar trebui sa faci Sa sti daca il iubesti dupa felul cum arata nu e iubire s-au cum se comporta cu tine happy iubirea e atunci cand pur si simplu il/o iubesti

| MrPaIn a răspuns:

Uite cum sa faci...Ca sa uiti de el incearca sa te atasezi de o alta persoana importanta din viata tha si vei uitaa foarthe usor de el