| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat de cateva luni el nici nu ma cunoaste nimeni nu stie ca il iubesc ajutati-ma

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in vorba cu el si poate iesiti in oras la o prajitura, o cafea.Merita sa suferi asa, in tacere?

| neutrino a răspuns:

E foarte bine asa, il poti iubi cat doresti tu!

| AndyLavy a răspuns:

NU avem noi cu ce sa te ajutam.Ia-ti inima in dinti si intra in vorba cu el, fa-l sa vrea sa te cunoasca si poate incet incet o sa te placa si el. daca nu faci asta o sa stai si o sa suferi ca o bleaga destula vreme. Viata e prea scurta pentru astfel de prostii!